Knihy přímo od autora

Robin Nasadil

Proč knihy přímo od autora?

Tento projekt byl založen za účelem podpořit začínajícího českého autora, jelikož spisovatelství v naší zemi je obtížně prorazitelná forma umění. Nabízím tady možnost, jen těžko získatelnou kdekoliv jinde - a to pořídit si knihu přímo od jejího autora. Každý výtisk autor osobně podepisuje, balí a odesílá, čímž kniha získává jistou unikátní hodnotu, které je kus z knihkupectví zcela prostý - což mu však nijak neubírá na literární hodnotě, samozřejmě.

Vše je zatím v počátcích, tudíž Vás prosím o trpělivost při vyřizování Vašich objednávek a žádostí.

O autorovi

Robin Nasadil

Autor

Se psaním jsem začal již na učilišti, kde jsem podstatnou část strávil tvorbou fanouškovské fikce různých záměrů. V roce 2017 se mi podařilo vydat první knihu, jež honorovala tvorbu H.P. Lovecrafta, kterého jsem tou dobou zbožňoval. Následující rok mi vyšla druhá kniha - nebo alespoň její polovina. Můj zájem se stočil na jinou cestu a já se více naklonil žánru sci-fi, převážně umělé inteligenci a propojení člověka s globální informační sítí.

 Bohužel díky jistým neshodám, problémům a čisté smůle byly oba mé tituly staženy z prodeje a já se nyní snažím rozšířit mezi čtenáře i touto formou prodeje přímo ode mne.

Kontaktujte mne

S autorem se můžete spojit i na facebookových stránkách jeho knih.